Strona Główna | Galeria | Artykuły | Forum | Linki
:::Strona FC Kęty Ruch Chorzów
Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Artykuły
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 89
Nieaktywowany Użytkownik: 42
Najnowszy Użytkownik: wasio
FC Kęty

Niebieski styl życia? A co w tym pięknego ? Poświęcenie, które każdy z nas wkłada w to, by jechać za swoją drużyną. Miłość - nie za pieniądze, nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów którzy staną murem. Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem kibicem, a nie typem dla którego liczy się kasa i pozycja. Dla nas liczą się chwile.

_________________________
Do przeglądania strony polecamy przeglądarkę Google Chrome
Witamy

W teoriach powstania świata można często odnaleźć stwierdzenie, że na początku był chaos podobny do stanu bezruchu. W fizyce stany liniowe zwykło porównywać się także do chaosu. „Świat bez Ruchu to chaos” to hasło, którego nie powstydziliby się w tym przypadku najlepsi marketingowcy.

NIEBIESKIE ZAWIERCIE
zapisy do nowo otwartego oddziału TOP w Kętach

Rozpoczynamy zapisy do nowo otwartego oddziału naszej szkoły w Kętach, mieszczącej się w Budynku Centrum Kształcenia Dorosłych koło Technikum, przy ul. Żwirki i Wigury 27. Zapisy telefoniczne, internetowe oraz na miejscu w sekretariacie już trwają.

Sprawdź nasza ofertę:
Kursy standardowe 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. zamiast 199 zł/mies. - teraz za 179 zł/mies.
Kursy dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. zamiast 155 zł/mies. - teraz 139 zł/mies.
Dla nowych klientów - 50% rabatu na start przez pierwsze 3 miesiące.
Za polecenie - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.Zapraszamy do skorzystania z 4 lekcji próbnych przed zapisaniem się na standardowy kurs. Jeśli zrezygnujesz po wykorzystaniu tych lekcji, to nie będziesz za nie płacić. Nasze kursy dla młodzieży i dorosłych odbywają się standardowo 2 razy w tygodniu w wymiarze 2 lekcji, trwających po 50 minut każda. Lekcje odbywają się w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.50 i 19.00-20:50. Prowadzimy także kursy dla dzieci od lat 6 do 12. Lekcje dla dzieci prowadzone są w wymiarze dwóch 35 minutowych lekcji dwa razy w tygodniu. Zajęcia mogą rozpoczynać się o 15:30, jak również w godzinach późniejszych.

http://http://topenglish.com.pl/pl/szkoly/kety

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:1 (1:1)
FC Kęty

W kolejnym ligowym meczu przyszło Nam się zmierzyć na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Na trybunach zasiadło 5200 osób, w tym 245 z Gdańska. Mimo mniejszej frekwncji niż podczas spotkania z Lechem, młyn zaprezentował się dużo lepiej i praktycznie w całości był niebieski.Niebieski młyn Ruchu podczas spotkania przyozdobiło kilkanaście flag, w tym m.in. "Psycho Fans", "Śląscy Ekstremiści", "ULTRAS", "19/R\20", "Niebieskie Katowice", "Radlin", "Patologia Mysłowic", "Jaworzno", "Staszów", "Żory", "Kęty", "Świętochłowice" oraz małe fanki Górnego Śląska i Atletico Madryt.

Doping i zabawa w młynie na wysokim poziomie, zwłaszcza po golu wyrównującym.

Goście powiesili na swoim sektorze flagę "Lechia GNLS Gdańsk" oraz małą fankę Czarnych Słupsk. Doping stał na słabym poziomi.

Z Kęt na tym meczu 15 osób.

Do zobaczenia w Krakowie!

Ruch Chorzów - Lech Poznań 1:1 (0:1)

Po półtora miesięcznej przerwie rozgrywki ligowe wystartowały pełną parą. Na początek przyszło Nam się zmierzyć na własnym stadionie z Lechem Poznań. Rekord sprzedanych karnetów, bilety na młyn za 8zł, dobra godzina i aura sprawiły że na stadionie tego dnia komplet widzów 6800 w tym 557 gości z Poznania.

Na płotach wieszamy kilkanaście flag, w tym m.in. "Psycho Fans", "Śląscy Ekstremiści", "Ultras", "Radlin", "Żory" (debiut) "19/R\20", "HUBU DRŹ" (Slovana), "Zgierz on tour" (Widzewa), "Jaworzno" z transparentem "Ś.P. Marcin", "Śląsk Cieszyński", "Kęty", "Niebieskie Katowice" oraz transparent dla kibiców Elany "Kuźma, Wróbel, Bartas, Michu, Kurczak, Erni, Wracel, Aras, Świstak, Dzidziuch PDW [E]". Od początku lecimy z dobrym dopingiem, momentami szczególnie w drugiej połowie wręcz rewelacyjnym. Po bramce wyrównującej do końca meczu bawimy się na sektorze bez koszulek.

Lech wykorzystał całą przyznaną im pulę. Na płocie wywiesili flagi "Kolejorz", "Lech Poznań" oraz "Lech". Doping w pierwszej połowie na niezłym poziomie w drugiej już nie słyszalni u Nas wcale.

Z Kęt i okolic tego dnia na meczu pojawiło się 20 osób.

"Niebiescy" znokautowali GKS
Ruch Chorzów - Mecze

PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 0:3 (0:1)
Bramki: Jankowski 34, 47, Janoszka 56

Żółte kartki: Marek Szyndrowski.

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Widzów 1 800

Ruch: Krzysztof Kamiński - Żeljko Djokic, Marek Szyndrowski, Piotr Stawarczyk, Igor Lewczuk - Jakub Smektała (85. Kamil Włodyka), Łukasz Tymiński, Mindaugas Panka, Filip Starzyński (66. Marcin Malinowski), Łukasz Janoszka - Maciej Jankowski (80. Grzegorz Kuświk)

Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0:0
Newsy

Ruch Chorzów zremisował bezbramkowo na własnym terenie z Legią Warszawa w pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiego Pucharu Polski.

Rewanż odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie.

Relacje
FC Kęty

Ruch- Lech

Inauguracja nowej rundy na Cichej miała być wielkim piłkarskim świętem. Wszak przyjeżdżał mocny rywal, a kibice z Poznania na długo przed meczem wykupili wszystkie przyznane im bilety. I faktycznie na trybunach dało się wyczuć tą atmosferę. Tego dnia na stadion Ruchu zawitało 8100 widzów w tym 1000 fanów Lecha. Od samego początku na trybunach trwała wyrównana rywalizacja na doping mimo, iż na boisku dominowali goście wygrywając aż 4:0. W 15 minucie spotkania fani Ruchu zaprezentowali efektowną oprawę „Niebieskie Żniwa” prezentującą podnoszoną sektorówkę z Kosiarzem dzierżącym w rękach Górny Śląsk. Całość dopełniły race odpalone nad sektorówką. Poza tym na nowym płocie zawisło sporo flag, w tym flaga Kęty. Nas tego dnia ponad 30 osób z nowymi czapkami i szalami FC. Lech w tym meczu bez oprawy. Dobrze za to oflagowali swój sektor.

Ruch- Widzew

Kolejny mecz rundy wiosennej zgromadził na trybunach około 6000 widzów w tym 1500 fanatyków Widzewa. Integrację z przyjaciółmi z Łodzi zaczynamy już na długo przed meczem. Młyn tego dnia stanowili kibice zarówno Widzewa i Ruchu stąd doping stał na bardzo dobrym poziomie. Na boisku tym razem dominowali Niebiescy, którzy wygrali 3:0. Płot przyozdobiło tego dnia 25 flag, w tym flaga Kęty. Nas na tym meczu 25 osób.

Ruch- Śląsk

Trzeci mecz z rzędu Niebiescy zmuszeni byli grać przed własną publicznością. Kolejny raz na Cichej nie doczekaliśmy się kompletu, bo na trybunach zasiadło zaledwie 5300 widzów w tym 1000 fanów z Wrocławia. Śląsk dobrze oflagowany z niezłym dopingiem. My mimo nie najlepszej frekwencji w młynie dajemy radę prowadząc momentami rewelacyjny doping. Opłaciło się bo Niebiescy strzelają bramkę w ostatniej minucie i ratują cenny remis. Na płocie tego dnia zawisło 15 flag, wśród nich także fana Kęty. Nas tego dnia 12 osób.

Korona-Ruch

Amnestia jaką nałożył PZPN na kibiców zaowocowała tym, że było Nam dane wspierać Ruch w wyjazdowym spotkaniu w Kielcach. Na ten autokarowy i samochodowy wyjazd udało się 674 fanatyków Niebieskich, w tym około 30 fanów z Kęt. Dobrze oflagowaliśmy swój sektor mając ze sobą 16 flag. Przez cały mecz prowadzimy bardzo dobry doping, uatrakcyjniony ciągłymi wybuchami achtungów i ogni wrocławskich, a także serpentynami. Gospodarzy w młynie kilka stów. Parę razy głośno dopingowali, ale ogólnie bez rewelacji. Mieli ze sobą 9 flag.

Zagłębie-Ruch

W ciągu niespełna miesiąca po raz drugi przyszło Nam wizytować stadion w Lubinie. Po wyjeździe na Puchar Polski, na spotkaniu ligowym melduje się Nas 458 w tym 5 fanatyków z Kęt. Mamy ze sobą zaledwie 3 flagi. Mimo nie powalającej frekwencji momentami dobrze dopingujemy, zwłaszcza w drugiej połowie po zdobytych bramkach. Na koniec wspólnie z zawodnikami świętujemy wywalczone w ostatniej minucie zwycięstwo, a także wspominamy zmarłego niedawno trenera Jerzego Wyrobka. Gospodarz z niezłym dopingiem. Dobrze również oflagowali swój sektor.

Ku czci Żołnierzy Wyklętych!!
FC Kęty

Ponad 1000 osób uczestniczyło w Krakowie w zorganizowanej w sobotę 2 marca przez Narodowe Odrodzenie Polski manifestacji ku czci Żołnierzy Wyklętych. Była to największa z zorganizowanych z tej okazji uroczystości w Małopolsce. Marsz, rozpoczęty na placu Wolnica, przeszedł przez Rynek Główny, kończąc się pod Grobem Nieznanego Żołnierza na placu Matejki, gdzie przemówienie wygłosił członek rodziny Zdzisława Brońskiego "Uskoka", zarazem członek Rady Wykonawczej NOP - Konrad Bednarski. Na marszu obecnych dwóch kibiców Niebieskich z Kęt.

Ruch Chorzów - Widzew Łódź 3:0 (1:0)
Newsy

W meczu przyjaźni w Chorzowie górą Ruch. "Niebiescy" pokonali łódzki Widzew 3:0 (1:0). Goście całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Milosa Dragojevicia. Ruch Chorzów - Widzew Łódź 3:0 (1:0)

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3:0 (1:0)
Ruch Chorzów - Mecze

Na ostatni wyjazd tej rundy, a kto wie czy nie całego sezonu, przyszło Nam pojechać do Warszawy. Problemy od samego początku robiło PKP nie chcąc Nam udostępnić pociągu. Ostatecznie decydujemy się jechać autokarami. I tak koło godziny 9 w niedzielny poranek w sile 3 piętrowych autokarów i 2 dwóch zwykłych, a także kilkudziesięciu samochodów udajemy się do Warszawy.Pod stadionem jesteśmy około dwóch godzin przed meczem. Wchodzenie na sektor jak to na Legii bardzo mozolne. Problemy robi także kierownik ds. bezpieczeństwa, który nie wpuszcza oprawy. Pod bramami stadionu zostają także 44 osoby z różnych powodów. Ostatecznie na tym meczu melduje się 820 Niebieskich fanatyków w tym 100 fanów Elany i 184 kibiców Łódzkiego Widzewa. Nie zabrakło także fanów FC Kęty. Nas na tym wyjeździe 5 osób.

Od początku meczu jedziemy z niezłym dopingiem. Ciśniemy trochę łamistrajkom z Legii, którzy mocno spinają się zza płotu. W przerwie zasiadający obok sektora „Legioniści” coś tam pokrzykują zza płotu w Naszą stroną. Mocno się zdziwili, kiedy okazało się, że bramka oddzielająca obie grupy kibiców była otwarta. Napinacze zostają pogonieni, po chwili wjeżdża ochrona. Zaliczamy z nimi lekkie spięcie, a także odbijamy kilku chłopaków.

W drugiej połowie prezentujemy mały pokaz pirotechniczny z tego co udało się wnieść. Całą zabawę rozpoczyna Św. Mikołaj, który tym samym przyłącza się listy poparcia dla legalizacji pirotechniki na stadionach ;-).

Na płocie zawisło sporo flag, w tym oczywiście flaga „Kęty”. Po meczu dość szybko pakujemy się do autokarów i kilka minut po północy meldujemy się w Chorzowie. Na uwagę i duże podziękowanie zasługuje fakt dużej ilości wspierających Nas ziomali z Elany i Widzewa! Dzięki i do następnego!

Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:2 (0:0)
FC Kęty

Kolejny mecz na Cichej 6 na długo utkwi w pamięci fanom Niebieskiej eRki. Jednak nie będą to dobre wspomnienia. Mecz, który powinien być wielkim świętem piłki, pozostawił po sobie smutny obrazek pustych trybun ma Naszym stadionie. Na frekwencję 3-3,5 tys. widzów wpływ miało wiele czynników m.in.: wysokie ceny biletów (30zł na mecz dwóch drużyn z dolnych części tabeli), słabsze wyniki Naszych grajków, brak gości itp. Tych powodów można wymieniać wiele, jednak trzeba podjąć słuszne kroki aby to się zmieniło.


Co do meczu to młyn ze względu na słabą frekwencję nie dopinguje. Obowiązki dopingu przejęła „Dziesiona”, która nieźle sobie radziła. Na płocie zawisło kilkanaście flag, wśród nich Niebieska flaga „Kęty”. Godny uwagi fakt nastąpił w przerwie, gdzie odbył się konkur przeciągania liny między młynem a „Dziesioną”. Rywalizację zdecydowanie wygrała reprezentacja młyna. Ogólnie mecz bez historii. W Kętach tylko Ruch.

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)
FC KętyNa najważniejszy wyjazd tej rundy przyszło Nam wybrać się w mroźny poniedziałkowy poranek. W liczbie 4 nabitych autokarów, w tym dwóch piętrowych, a także kilku aut koło 6 rano lecimy na Szczecin. W tak luksusowych warunkach dojechaliśmy pod stadion Pogoni już na 3h przed spotkaniem. Jak to bywa na Pogoni nie ominęła Nas szczegółowa kontrola przez co około 30 osób nie zdołało wejść na pierwsze minuty meczu mimo tak sporego zapasu czasowego… . Zaznaczamy to śpiewając „Wpuście kibiców”, a także „Piłka nożna dla kibiców”. W Szczecinie meldujemy się ostatecznie w 290 najwierniejszych osób w tym 9 fanatyków z Kęt. Na płocie wiszą m.in. flagi „PF” i „19R20”, a także flaga Widzewa „VISITORS”. Nie zabrakło też płótna „KĘTY ON TOUR”. Sporadycznie dopingujemy, zmęczeni długą podróżą. Grajki dopasowują się poziomem gry do Naszego dopingu i kolejny raz przegrywają. Kilka razy dajemy wyraz swojego nie zadowolenia z braku zaangażowania Naszych piłkarzy śpiewając „Chorzów grać ku*wa mać”. Pogoni w młynie parę stówek, nieźle dopingują. Koło 70 minuty prezentują dużą sektorówkę w asyście flag na kijach. Pod koniec poza stadionem zostaje odpalonych parę fajerwerków. Koło 7 rano jesteśmy w Chorzowie. Droga w obie strony z dużym balastem.

Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta
Które miejsce będzie zajmował Ruch Chorzów po rundzie jesiennej:

1-3

4-6

7-9

10-12

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

damian92
13/03/2012 20:37
Witam jestem tutaj nowy i chcialbym zapytac czy sa organizowane jakies wyjazdy z ket na mecze ruchu i czy moglby mi ktos powiedziec mniej wiecej jak to wyglada ?

ibra23
27/09/2011 13:46
Jest ktos chetny jechać do Chorzowa w Sobote na Ruch - Widzew?? Mam jedno miejsce w samochodzie, jadę z Bulowic!! Pozdrawiam

Wolf
15/09/2011 16:24
http://www.youtube.com/wa
tch?v=9OXV6yYKMzo


fckety
21/10/2010 18:05
http://www.facebook.com/s
harer.php?u=http://www.fc
kety.dbv.pl/news.php


fckety
04/02/2010 15:05
_ _ Sb, 27 Lut 2010 16:00

fckety
04/02/2010 11:36
- Człowiek potrzebuje w życiu akceptacji. A ja dostałem ją w Chorzowie. Także dlatego uznałem, że żal byłoby zostawić kolegów w pół drogi, z niedokończoną pracą - mówi napastnik niebieskich AN.

fckety
01/02/2010 23:44
Kingu (Bułek) - Niebieska Vendetta http://www.youtube.com/wa
tch?v=ZabiVrv_hesZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl