Zarejestrowanch Uzytkowników: 89
Nieaktywowany Użytkownik: 42
Najnowszy Użytkownik: wasio
FC Kęty

Niebieski styl życia? A co w tym pięknego ? Poświęcenie, które każdy z nas wkłada w to, by jechać za swoją drużyną. Miłość - nie za pieniądze, nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów którzy staną murem. Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem kibicem, a nie typem dla którego liczy się kasa i pozycja. Dla nas liczą się chwile.

_________________________
Do przeglądania strony polecamy przeglądarkę Google Chrome
Relacje
FC Kęty

Ruch- Lech

Inauguracja nowej rundy na Cichej miała być wielkim piłkarskim świętem. Wszak przyjeżdżał mocny rywal, a kibice z Poznania na długo przed meczem wykupili wszystkie przyznane im bilety. I faktycznie na trybunach dało się wyczuć tą atmosferę. Tego dnia na stadion Ruchu zawitało 8100 widzów w tym 1000 fanów Lecha. Od samego początku na trybunach trwała wyrównana rywalizacja na doping mimo, iż na boisku dominowali goście wygrywając aż 4:0. W 15 minucie spotkania fani Ruchu zaprezentowali efektowną oprawę „Niebieskie Żniwa” prezentującą podnoszoną sektorówkę z Kosiarzem dzierżącym w rękach Górny Śląsk. Całość dopełniły race odpalone nad sektorówką. Poza tym na nowym płocie zawisło sporo flag, w tym flaga Kęty. Nas tego dnia ponad 30 osób z nowymi czapkami i szalami FC. Lech w tym meczu bez oprawy. Dobrze za to oflagowali swój sektor.

Ruch- Widzew

Kolejny mecz rundy wiosennej zgromadził na trybunach około 6000 widzów w tym 1500 fanatyków Widzewa. Integrację z przyjaciółmi z Łodzi zaczynamy już na długo przed meczem. Młyn tego dnia stanowili kibice zarówno Widzewa i Ruchu stąd doping stał na bardzo dobrym poziomie. Na boisku tym razem dominowali Niebiescy, którzy wygrali 3:0. Płot przyozdobiło tego dnia 25 flag, w tym flaga Kęty. Nas na tym meczu 25 osób.

Ruch- Śląsk

Trzeci mecz z rzędu Niebiescy zmuszeni byli grać przed własną publicznością. Kolejny raz na Cichej nie doczekaliśmy się kompletu, bo na trybunach zasiadło zaledwie 5300 widzów w tym 1000 fanów z Wrocławia. Śląsk dobrze oflagowany z niezłym dopingiem. My mimo nie najlepszej frekwencji w młynie dajemy radę prowadząc momentami rewelacyjny doping. Opłaciło się bo Niebiescy strzelają bramkę w ostatniej minucie i ratują cenny remis. Na płocie tego dnia zawisło 15 flag, wśród nich także fana Kęty. Nas tego dnia 12 osób.

Korona-Ruch

Amnestia jaką nałożył PZPN na kibiców zaowocowała tym, że było Nam dane wspierać Ruch w wyjazdowym spotkaniu w Kielcach. Na ten autokarowy i samochodowy wyjazd udało się 674 fanatyków Niebieskich, w tym około 30 fanów z Kęt. Dobrze oflagowaliśmy swój sektor mając ze sobą 16 flag. Przez cały mecz prowadzimy bardzo dobry doping, uatrakcyjniony ciągłymi wybuchami achtungów i ogni wrocławskich, a także serpentynami. Gospodarzy w młynie kilka stów. Parę razy głośno dopingowali, ale ogólnie bez rewelacji. Mieli ze sobą 9 flag.

Zagłębie-Ruch

W ciągu niespełna miesiąca po raz drugi przyszło Nam wizytować stadion w Lubinie. Po wyjeździe na Puchar Polski, na spotkaniu ligowym melduje się Nas 458 w tym 5 fanatyków z Kęt. Mamy ze sobą zaledwie 3 flagi. Mimo nie powalającej frekwencji momentami dobrze dopingujemy, zwłaszcza w drugiej połowie po zdobytych bramkach. Na koniec wspólnie z zawodnikami świętujemy wywalczone w ostatniej minucie zwycięstwo, a także wspominamy zmarłego niedawno trenera Jerzego Wyrobka. Gospodarz z niezłym dopingiem. Dobrze również oflagowali swój sektor.