Ruch Chorzów - Lech Poznań 1:1 (0:1)
Dodane przez fckety dnia Lipiec 24 2013 07:55:06

Po półtora miesięcznej przerwie rozgrywki ligowe wystartowały pełną parą. Na początek przyszło Nam się zmierzyć na własnym stadionie z Lechem Poznań. Rekord sprzedanych karnetów, bilety na młyn za 8zł, dobra godzina i aura sprawiły że na stadionie tego dnia komplet widzów 6800 w tym 557 gości z Poznania.

Na płotach wieszamy kilkanaście flag, w tym m.in. "Psycho Fans", "Śląscy Ekstremiści", "Ultras", "Radlin", "Żory" (debiut) "19/R\20", "HUBU DRŹ" (Slovana), "Zgierz on tour" (Widzewa), "Jaworzno" z transparentem "Ś.P. Marcin", "Śląsk Cieszyński", "Kęty", "Niebieskie Katowice" oraz transparent dla kibiców Elany "Kuźma, Wróbel, Bartas, Michu, Kurczak, Erni, Wracel, Aras, Świstak, Dzidziuch PDW [E]". Od początku lecimy z dobrym dopingiem, momentami szczególnie w drugiej połowie wręcz rewelacyjnym. Po bramce wyrównującej do końca meczu bawimy się na sektorze bez koszulek.

Lech wykorzystał całą przyznaną im pulę. Na płocie wywiesili flagi "Kolejorz", "Lech Poznań" oraz "Lech". Doping w pierwszej połowie na niezłym poziomie w drugiej już nie słyszalni u Nas wcale.

Z Kęt i okolic tego dnia na meczu pojawiło się 20 osób.
Rozszerzona zawartość newsa
Ruch Chorzów - Lech Poznań 1:1 (0:1)
Malinowski 84 - Ubiparip 17

Żółte kartki: Łukasz Janoszka - Hubert Wołąkiewicz
Czerwona kartka za drugą żółtą: Hubert Wołąkiewicz (90+4).

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Widzów: ok. 7000.

Ruch Chorzów: Krzysztof Kamiński - Artur Gieraga, Marek Szyndrowski, Piotr Stawarczyk, Daniel Dziwniel - Bartłomiej Babiarz, Marcin Malinowski, Marek Zieńczuk, Filip Starzyński (71. Maciej Jankowski) - Łukasz Janoszka (71. Kamil Włodyka, 84. Grzegorz Kuświk), Pavel Sultes.