Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)
Dodane przez fckety dnia Listopad 21 2012 13:15:59Na najważniejszy wyjazd tej rundy przyszło Nam wybrać się w mroźny poniedziałkowy poranek. W liczbie 4 nabitych autokarów, w tym dwóch piętrowych, a także kilku aut koło 6 rano lecimy na Szczecin. W tak luksusowych warunkach dojechaliśmy pod stadion Pogoni już na 3h przed spotkaniem. Jak to bywa na Pogoni nie ominęła Nas szczegółowa kontrola przez co około 30 osób nie zdołało wejść na pierwsze minuty meczu mimo tak sporego zapasu czasowego… . Zaznaczamy to śpiewając „Wpuście kibiców”, a także „Piłka nożna dla kibiców”. W Szczecinie meldujemy się ostatecznie w 290 najwierniejszych osób w tym 9 fanatyków z Kęt. Na płocie wiszą m.in. flagi „PF” i „19R20”, a także flaga Widzewa „VISITORS”. Nie zabrakło też płótna „KĘTY ON TOUR”. Sporadycznie dopingujemy, zmęczeni długą podróżą. Grajki dopasowują się poziomem gry do Naszego dopingu i kolejny raz przegrywają. Kilka razy dajemy wyraz swojego nie zadowolenia z braku zaangażowania Naszych piłkarzy śpiewając „Chorzów grać ku*wa mać”. Pogoni w młynie parę stówek, nieźle dopingują. Koło 70 minuty prezentują dużą sektorówkę w asyście flag na kijach. Pod koniec poza stadionem zostaje odpalonych parę fajerwerków. Koło 7 rano jesteśmy w Chorzowie. Droga w obie strony z dużym balastem.
Rozszerzona zawartość newsa
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)
Bramka: Adam Frączczak 23

Żółta kartka: Maciej Dąbrowski.

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa). Widzów 3 500.

Pogoń Szczecin: Dusan Pernis - Przemysław Pietruszka, Emil Noll, Maciej Dąbrowski, Peter Hricko - Robert Kolendowicz, Takafumi Akahoshi, Maksymilian Rogalski (90+1. Bartosz Ława), Adrian Budka - Edi Andradina (62. Wojciech Golla), Adam Frączczak (85. Radosław Wiśniewski).

Ruch Chorzów: Michal Peskovic - Żeljko Djokic (83. Mateusz Kwiatkowski), Marek Szyndrowski, Maciej Sadlok, Igor Lewczuk - Marcin Kikut (46. Jakub Smektała), Mindaugas Panka (62. Grzegorz Kuświk), Filip Starzyński, Maciej Jankowski, Arkadiusz Lewiński - Arkadiusz Piech.